Sosna diamentowa

Choinka diamentowa nie bez powodu ma taką nazwę. Gęsta, pokryta delikatnym sztucznym śniegiem i lodem ma unikalny charakter oraz zimowy blask. W realistyczny sposób imituje naturalną sosnę, a ozdobiona światełkami i bombkami stanowi niezapomnianą ozdobę świątecznych wieczorów. Wybierz naszą piękną choinkę – sosna diamentowa na pniu lub na stojaku już czeka, żebyś zabrał ją do siebie na święta!

Sosna diamentowa to piękna, trwała i praktyczna choinka

Sztuczna choinka wykonana z wysokiej jakości tworzyw w formie imitacji prawdziwej sosny. U nas do wyboru masz sosnę diamentową w różnych wariantach rozmiarowych – w wysokości 120 – 300 cm oraz zawierającą od 184 do 1278 tipsów. Została wzbogacona sztucznym śniegiem metodą natryskową, jeszcze na etapie produkcji igieł.

Czarowna, rozłożysta, sztuczna choinka oprószona śniegiem – na pniu lub na stojaku

Wygląda bardzo pięknie, jest gęsta i rozłożysta. Sztuczny śnieg i lód delikatnie odbijają światło, co tworzy świetny efekt w połączeniu ze światełkami choinkowymi. Świetnie wpisuje się w każdy typ aranżacji – można nią ozdobić pomieszczenia w domu, w firmie czy w przestrzeni handlowej. Materiały, z których powstała są bardzo trwałe i choinka posłuży przez niejeden sezon świąteczny. Dodatkowo jest ona bardzo lekka, łatwa do złożenia i przechowywania w oczekiwaniu na kolejne święta.

Przykładowe ceny naszych choinek

130,00 249,00 
110,00 199,00 

Sosna diamentowa – najważniejsze zalety

Dlaczego warto wybrać sztuczną choinkę w formie sosny diamentowej? Zobacz:

 • choinka jest fabrycznie ozdobiona śniegiem i lodem – nie musisz tego robić samodzielne,
 • choinka wygląda pięknie i sprawdzi się w każdej aranżacji,
 • choinka jest lekka, łatwa do rozłożenia i złożenia, przez co nie zajmuje dużo miejsca,
 • choinka jest bardzo trwała i posłuży przez wiele sezonów,
 • sztuczna choinka jest ekologiczna – nie musisz nabywać co roku nowej, a wszystkie materiały, z których powstała są podatne na recykling.

Sosna diamentowa z naszego sklepu to świetny wybór, jeśli potrzebujesz choinki przywołującej ten unikalny, zimowy świąteczny nastrój. Nawet jeśli za oknem nie ma śniegu lub spędzasz święta w innej strefie klimatycznej, to właśnie ona wprowadzi do domu tą wyjątkową, zimową atmosferę świąt Bożego Narodzenia. 

Zamów ją detalicznie lub kup w hurcie już od 10 sztuk! 

Czy jest to najlepsza sztuczna choinka – sosna diamentowa?

Choinka charakteryzuje się przede wszystkim oryginalnym kształtem. Ponadto sztuczna sosna diamentowa jest bardzo gęsta i nie wymaga dużej ilości ozdób. W przeciwieństwie do tańszych choinek ma różne zakończenia gałęzi, które dają niepowtarzalny efekt. Na gałęziach choinki znajduje się srebrno-biała masa z drobinkami, które mienią się w świetle lampek choinkowych.

Choinka została pogrubiona dodatkowymi gałązkami, dzięki czemu jest bardzo gęsta!

Drzewko wzbogacają oszronione gałęzie imitujące naturalny śnieg, pokryte błyszczącymi kryształkami.

Składanie i rozkładanie sztucznej choinki – sosna diamentowa

Sztuczne choinki są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo składać i rozkładać. Zalecamy ułożenie gałęzi drzewa natychmiast po zainstalowaniu określonej części choinki. Ta metoda jest przede wszystkim praktyczna i pozwala kontrolować wygląd choinki na każdym etapie montażu.

Drzewko wysyłamy w solidnym kartonowym pudełku, które można przechowywać.

Dlaczego warto kupić sztuczną choinkę, jaką jest sosna diamentowa z naszego sklepu?

Kiedy zbliża się sezon świąteczny, wiele rodzin toczy tę samą debatę: prawdziwa czy sztuczna choinka – która z nich jest lepsza? To odwieczne pytanie, a przy tak wielu świetnych opcjach dla obu rodzajów na rynku, nie jest to łatwa decyzja.

Zarówno prawdziwe, jak i sztuczne choinki mają swoje plusy i minusy. Prawdziwe drzewa mają zapach, którego niektórzy ludzie pragną (dla tych, którzy pragną tego zapachu w domu a mają sztuczne drzewka, możemy polecić eteryczny olejek sosnowy do kominka ze świeczką, który można kupić w internecie), podczas gdy sztuczne drzewa mogą być wielokrotnie używane przez lata. Lista jest długa.

Jeśli utkniesz z decyzją w miejscu, warto dowiedzieć się więcej o różnych dostępnych rodzajach sztucznych drzewek świątecznych oraz ich zaletach i wadach, dzięki czemu możesz dokonać właściwego wyboru dla siebie i swojej rodziny.

Szerokie grono zadowolonych klientów – sosna diamentowa to wyjątkowa sztuczna choinka!

Wiele rodzin korzysta co roku ze sztucznych choinek, aby udekorować swoje domy na Boże Narodzenie. Nie tylko możesz ponownie używać tej samej choinki przez wiele lat, ale także o wiele łatwiej o nią dbać podczas ekspozycji w domu. Niektóre z istotnych zalet sztucznych choinek, takich jak naszej sosny diamentowej to:

 • Ponowne wykorzystanie

Jeśli zależy Ci na budżecie, to różnica w cenie między drzewem sztucznym a prawdziwym może zadecydować za Ciebie. Chociaż sztuczne drzewo jest zwykle nieco droższe niż prawdziwe, ma znacznie dłuższą żywotność, dzięki czemu wartość wykracza daleko poza jeden sezon świąteczny. Wszystkie nasze sztuczne choinki objęte są kilkuletnią gwarancją.

 • Łatwe w utrzymaniu

Prawdziwe choinki to ozdoba wymagająca dużej konserwacji. Nie tylko trzeba je regularnie podlewać, ale także często zamiatać obszar wokół nich, a gałęzie mogą wymagać przycinania. Sztuczne drzewo nie wymaga żadnej konserwacji. Początkowo po ustawieniu może być konieczne odkurzanie, ale gdy to zrobisz, drzewo wygląda tak samo wspaniale w każde Boże Narodzenie, jak w dniu, w którym je zakupiono.

 • Łatwo konfigurowalne

Kiedy wybierasz się, aby wybrać prawdziwe drzewo, ograniczasz się do tego, co jest w magazynie. Jednak w przypadku sztucznego drzewa istnieje nieskończona liczba wariantów i opcji dostosowywania. Możesz wybrać drzewo, które odzwierciedla Twój gust i styl, w tym wszystko, od współczesnych czarnych choinek świątecznych po hipnotyzujące choinki, takie jak sosna diamentowa.

 • Bezpieczeństwo

Posiadanie prawdziwego drzewa w domu owiniętego w światła może stanowić zagrożenie pożarowe. Wszystkie nasze sztuczne drzewa są trudnopalne, co zapewnia pewne korzyści w zakresie bezpieczeństwa rodzinom zaniepokojonym zagrożeniem pożarowym.

Z drugiej strony niektóre z największych wad sztucznego drzewa to:

 • Brak naturalnego zapachu

Niestety, sztuczne drzewa nie będą pachnieć jak prawdziwe, ponieważ nie wydzielają zapachu. Jednak kiedy już ustawisz swoje dekoracje i grzane wino znajdzie się na płycie, nie będziesz się przejmować sztuczną choinką. Możesz też, jak wcześniej wspomnieliśmy zakupić zapachy do domu o woni sosny.

 • Wyższy koszt początkowy

Zazwyczaj koszt zakupu drzewa jest nieco wyższy, więc może to być trudne dla niektórych osób, jeśli patrzysz na to pod kątem natychmiastowego kosztu. Jednak pod względem wartości w przyszłości sztuczne drzewo zapewnia znacznie większą opłacalność zakupu.

 • Kłopoty z przechowywaniem

Czasami rozkładanie i składanie, a do tego przechowywanie sztucznego drzewa może być nieco trudne, szczególnie za pierwszym razem. Jednak kiedy robisz to po raz pierwszy, zaczynasz to rozumieć i jest to prosty proces, zwłaszcza jeśli masz karton lub torbę na choinkę.

Czy na pewno kupić sztuczną choinkę? Sosna diamentowa – TAK!

Jeśli myśl o zakupie sztucznego drzewka świątecznego sprawia, że czujesz się jak Grinch (Święta ze sztuczną choinką wcale nie muszą być zepsute!) rozważ korzyści z jego posiadania:

 • zaoszczędzisz pieniądze,
 • nie musisz kupować nowego drzewka rok po roku,
 • nie musisz pamiętać o podlewaniu.

Do tego wszystkiego nie ma zbyt wiele sprzątania – odkurzania igieł sosnowych, w tym też długo po zakończeniu świąt (szczególnie z dywanu i spod mebli). Dodatkowo sezon świąteczny ze sztucznym drzewkiem można przedłużyć, bo drzewko nie usycha.

Kiedy wymienić swoje stare sztuczne drzewko na nowe?

Myślisz, że musisz już wymienić swoje sztuczne drzewko? Jeśli duże sekcje się kiwają, jeśli zrzuca sztuczne igły lub jeśli po prostu nie wygląda tak pełno i „zdrowo”, jak kiedyś, to wszystko wskazuje na to, że może nadszedł czas, aby zainwestować w inny model. Wybierz naszą sosnę diamentową lub przejrzyj inne kategorie sztucznych drzewek.

Montaż i prezentacja sztucznych choinek