Wianki i Stroiki

Dodatkowymi produktami oferowanymi przez Zuwi Dekoracje są wianki bożonarodzeniowe oraz stroiki wielkanocne.

Wianki świąteczne w naszej ofercie

Oprócz dekoracji świątecznych jak choinka i girlanda coraz częściej na naszych drzwiach wejściowych możemy zauważyć wianki bożonarodzeniowe. Dzięki nim możemy przenieść nasz domowy ciepły klimat świąt również na zewnątrz.

Dodatkowo coraz większym trendem jest przystrajanie swoich domów tak, aby budziły zachwyt nie tylko sąsiadów, ale również osób wracających do swoich rodzin w okresie świątecznym.

Stroiki wielkanocne

Nie tylko na święta Bożego Narodzenia w naszych domach widać dekoracje świąteczne. Również dla nas święta wielkanocne są czasem, który spędzamy z rodziną. W ofercie Zuwi mamy szeroki asortyment stroików wielkanocnych, które razem z tobą ugoszczą przy stole twoich bliskich.

Wszystkich Świętych

Podczas wszystkich świętych wraz z rodziną wspominamy osoby nam bliskie, których już niestety przy nas niema. Firma Zuwi oferuje w swojej ofercie stroiki z kwiatów sztucznych przeznaczone do przystrojenia grobów w tym okresie. Nasze dekoracje wykonane są z najlepszych komponentów, dzięki czemu ich trwałość cieszy oko przez długi czas.

Zuwi Dekoracje

Jesteśmy producentem ozdób na Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne oraz Wszystkich Świętych. Zapraszamy do kontaktu w przypadku zamówień hurtowych.