Choinki sztucznie ośnieżone

Choinki, które pokryte są sztucznym śniegiem pomagają utrzymać typowo zimowy charakter świąt Bożego Narodzenia. Nawet, jeśli na zewnątrz pogoda na to nie wskazuje – a tak ostatnimi laty nie raz się zdarzało. Jeśli szczególnie zależy nam na podkreśleniu tego aspektu wizualnego świąt, warto zaopatrzyć się w choinki sztucznie ośnieżone.

Choinka pokryta sztucznym śniegiem.

Choinka sztuczna ośnieżona wygląda tak, jak inne, lecz jest dodatkowo wzbogacona efektem pokrycia śniegiem. W zależności od modelu śnieg może pokrywać tylko końcówki igieł, całe igły do pewnej długości gałęzi albo sprawić, że cała choinka będzie biała lub srebrna. Tworzy to niesamowity efekt i nadaje choince odmienny, piękny wygląd. Sztucznie ośnieżona choinka świetnie komponuje się z ozdobami – naturalnymi szyszkami, bombkami, łańcuchami czy światełkami. Można też ją umieścić na zewnątrz, jako dekoracja wejścia do naszej firmy lub domu. Samo pokrycie sztucznym śniegiem odbywa się metodą natryskową, jeszcze na etapie tworzenia igieł z tworzywa PE lub PVC. Na ogół wykorzystuje się dwa rodzaje sztucznego śniegu – chiński, który nie posiada kleju oraz amerykański, który ma już w sobie klej. Ten drugi znacznie łatwiej położyć, a przy tym efekt jest trwalszy. Dodatkowo śnieg sztuczny amerykański posiada certyfikat niepalności.

Ceny choinek ośnieżonych

127,50 335,00 

Choinki ośnieżone

Ośnieżona sosenka

198,00 441,00 

Choinki foliowe

Choinka Biała

121,00 402,00 

Czym charakteryzuje się choinka sztuczna ośnieżona?

Choinki sztucznie ośnieżone są coraz częściej wybierane przez klientów. Świadczy to o wysokiej jakości takiego produktu i jego zaletach. Dlaczego warto kupić choinkę ze sztucznym śniegiem?

Sztuczny śnieg jest na choince fabrycznie.

Choinka sztuczna ośnieżona stanowi spójny stylistycznie projekt. Pokrycie śniegiem jest równomierne i dobrze przemyślane. Choć teoretycznie można zrobić to samemu – zaopatrując się w sztuczny śnieg – nie zawsze można być pewnym efektu. Nie ma tego ryzyka, jeśli wybieramy produkt ze sklepu. Zwłaszcza taki z kategorii premium.

Sztuczny śnieg pogłębia blask choinki

Drzewko w ten sposób ozdobione wygląda bardziej naturalnie i dodaje wspomnianej zimowej atmosfery, gdy aura nie dopisuje w święta. Efekt jest bardzo wyraźny, a kolor biały lub srebrny świetnie komponuje się z blaskiem, jaki wywołują choinkowe lampki. Jeszcze lepiej prezentuje się choinka sztucznie ośnieżona, wzbogacona o sztuczny lód.

Jest trwała, praktyczna, ekologiczna i bezpieczna

Choinki sztuczne ośnieżone zachowują wszystkie zalety zielonych choinek sztucznych. Wykorzystane materiały zapewniają trwałość przez wiele lat. Nie są podatne na zbieranie kurzu czy wilgoci, nie brudzą się też tak łatwo. Nie ma mowy o odpadaniu igieł lub ryzyku ukłucia. Bardzo łatwo się je rozkłada i składa i nie wymagają aż tyle zachodu przy sprzątaniu, jak to dzieje się w przypadku prawdziwych choinek. Takie choinki, gdy już swoje wysłużą, nadają się w pełni do recyklingu.

W jakich rodzajach występuje choinka sztuczna ośnieżona?

Jeśli szukamy choinki sztucznej ośnieżanej dla siebie, możemy wybierać pod względem różnych parametrów:

  • choinki sztuczne występują o różnej wysokości,
  • do wyboru są modele o różnej gęstości gałęzi, długości igieł,
  • możemy wybrać imitację jodły, sosny, świerku czy nawet tui,
  • dostępne są różne formy stylistyczne pokrycia sztucznym śniegiem,
  • choinka może być wzbogacona o drobinki sztucznego lodu,
  • zarówno sztuczny śnieg i lód nie musi być wcale biały lub srebrny – na życzenie klientów możliwe jest pokrycie śniegiem w innych kolorach, np. czerwonym lub złotym,
  • choinki występują w różnych zestawach – wraz ze światełkami, bombkami, wieńcami, figurkami czy gwiazdkami.

Na życzenie klientów, możliwe jest też zakupienie sztucznego śniegu, lodu lub brokatu. Możliwe jest też uzyskanie ośnieżanych wianków czy stroików świątecznych, na bazie sztucznych gałązek z PVC lub PE.

Zuwi Dekoracje producent choinek sztucznych.